Latviski English

Darbinieki

Vadības komiteja

Jānis Kloviņš

Nodarbošanās, amats: BBMRI.LV nacionālā mezgla direktors

Tālrunis: (371) 67 808 202

E-pasts: klovins@biomed.lu.lv

Vada BBMRI.LV nacionālā mezgla darbu, koordinē Latvijas biobanku tīkla aktivitātes nacionālā un starptautiskā līmenī.

Vita Rovīte

Nodarbošanās, amats: Genoma centra un genoma datubāzes vadītāja

Tālrunis: (371) 67 473 083

E-pasts: vita.rovite@biomed.lu.lv

Organizē paraugu un saistīto datu ievākšanu un izniegšanu, veido pētījumu dizainu.

 

Dāvids Fridmanis

Nodarbošanās, amats: Biomedicīnas centra direktora vietnieks infrasturktūras attīstības jautājumos

Tālrunis: (371) 67 473 083

E-pasts: davids@biomed.lu.lv

Monta Ustinova

Nodarbošanās, amats: Genoma centra sekvencēšanas daļas vadītāja

E-pasts: monta.ustinova@biomed.lu.lv

Darbinieki

Una Krūmiņa

Nodarbošanās, amats: Genoma centra vadītāja palīgs, laborants

Tālrunis: +371 27057441

E-pasts: una.krumina@biomed.lu.lv

Anita Rukmane-Bārbale

Nodarbošanās, amats: Genoma centra vadītāja palīgs, laborants

Tālrunis: +37124954536

E-pasts: anita.rukmane@biomed.lu.lv

Kristīne Vīksne

Nodarbošanās, amats: Vecākais laborants

Tālrunis: (371) 67 808 200

E-pasts: krivik@biomed.lu.lv

Specializējusies paraugu apstrādē un DNS izdalīšanā.

Guntars Zariņš

Nodarbošanās, amats: Laborants

E-pasts: guntars.zarins@biomed.lu.lv

Līga Birzniece

Nodarbošanās, amats: Sekvencēšanas speciālists

E-pasts: liga.birzniece@biomed.lu.lv

Kaspars Megnis

Nodarbošanās, amats: Sekvencēšanas speciālists

E-pasts: kaspars.megnis@biomed.lu.lv

Viktorija Krasovska

Nodarbošanās, amats: Pētījumu koordinatore

E-pasts: viktorija.krasovska@biomed.lu.lv

Laura Ansone

Nodarbošanās, amats: Pētījumu koordinatore

E-pasts: laura.ansone@biomed.lu.lv

Nadežda Kuļigina

Nodarbošanās, amats: Pētījumu koordinatore, pētījumu māsa

E-pasts: nadezda.kuligina@biomed.lu.lv

Rolands Ciematnieks

Nodarbošanās, amats: Datu operators

Tālrunis: (371) 67 808 200

E-pasts: rolands.ciematnieks@biomed.lu.lv

Nodarbojas ar datu ievadi un apstrādi.

Normunds Kante

Nodarbošanās, amats: Datubāzes programmētājs

E-pasts: normunds.kante@biomed.lu.lv

Ivo Kāpa

Nodarbošanās, amats: IT sistēmas administrators

E-pasts: ivo.kapa@biomed.lu.lv

Uztur laboratorijas vadības informācijas sistēmu un ar paraugiem saistītās datubāzes.

Ronalds Šerbinskis

Nodarbošanās, amats: Autovadītājs

Veic bioloģisko materiālu un dokumentācijas transportēšanu.